kandydatów

Etat Pracownik produkcji / Operator maszyn (m/k)

Firma: WILK ELEKTRONIK S.A. miejsce pracy: Łaziska Górne

Jesteśmy jedynym w Europie producentem pamięci komputerowych

STABILNOŚĆ ZATRUDNIENIA – BEZPIECZNE WARUNKI PRACY – WIELE MOŻLIWOŚCI ROZWOJU

Ekipa #GOODTEAM ogłasza nabór! To szansa, by dołączyć do naszego zespołu!

Firma WILK ELEKTRONIK S.A., właściciel marek GOODRAM, GOODRAM Industrial oraz IRDM to wiodący na skalę europejską producent oraz dystrybutor pamięci komputerowych z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku.

 Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników i ich warunki pracy. Doceniamy kreatywność, otwartość i zaangażowanie. Wiemy, że znajdziesz u nas świetną pracę i swoją ścieżkę kariery zawodowej.

Pracownik produkcji / Operator maszyn (m/k)
Miejsce pracy: Łaziska Górne
nr ref.: 32/PP/2022
Co oferujemy?:
  • Umowę o pracę na pełny etat (bezpośrednio w naszej firmie);
  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, w tym: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport oraz liczne świadczenia z ZFŚS;
  • Płatny program poleceń pracowniczych;
  • Rzeczywistą możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy;
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy na danym stanowisku;
  • Interesującą pracę w dynamicznym i zgranym zespole.
Twoje obowiązki:
  • Produkcja, montaż i pakowanie gotowych produktów elektronicznych
  • Testowanie produktów
  • Obsługa maszyn i urządzeń
Nasze oczekiwania:
  • Dbałość o szczegóły
  • Sprawność manualna
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (I - 6:00-14:00; II - 14:00-22:00; III - 22:00-06:00)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć do pracy - wszystkiego nauczymy Cię na miejscu
  • Doświadczenie w pracy przy produkcji będzie dodatkowym atutem

Wilk Elektronik S.A.

ul. Mikołowska 42

43-173 Łaziska Górne

tel. 32 736 90 00

ww.goodram.com

Zachęcamy  do zapoznania się z informacjami o naszej firmie, sposobie rekrutacji
oraz innymi ofertami pracy na stronie: http://www.goodram.com/kariera/