kandydatów

Etat Pracownik usług czystościowych

Firma: Zakłady Usługowe EZT S.A. miejsce pracy: Gliwice

Zakłady Usługowe „EZT” S.A. - firma z ponad 30 letnim doświadczenie na rynku. Świadczymy usługi z zakresu utrzymania czystości na terenie i wokół budynków, ochrony mienia, technicznych systemów zabezpieczeń oraz usług specjalistycznych. W całym kraju zatrudniamy ponad 2500 pracowników. Łączna powierzchnia obiektów  nieruchomości, na których świadczymy usługi, to setki tysięcy metrów kwadratowych.
Spółki wchodzące w skład Zakładów Usługowych „EZT” posiadają liczne certyfikaty i ubezpieczenie zapewniające wysoki standard usług i bezpieczeństwo. Nasi Klienci reprezentują różnorodne sektory rynku i branże. Zakłady Usługowe „EZT” tworzą profesjonaliści posiadający wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem.
Dokładamy wszelkich starań, aby jakość oferowanych przez nas usług stale wzrastała. Wiemy jak spełniać oczekiwania Klientów - jednocześnie jesteśmy elastyczni i kreatywni.

Pracownik usług czystościowych
Miejsce pracy: Gliwice
Opis stanowiska:
  • prace czystościowo porządkowe na obiekcie z branży automotive
  • sprzątanie wewnętrzne budynku hale i biura
  • sprzątanie terenu zewnętrznego
Wymagania:
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • gotowość do pracy zmianowej 6-14 i 14 - 22
  • dokładność i sumienność
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie z ponad 30 letnim doświadczeniem
  • pracę w oparciu o umowę
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • wsparcie naszej kadry kierowniczej na obiekcie i działu HR w zakres obowiązków
  • szkolenia w zakresie usług czystościowych, obsługi maszyn i technologii sprzątania
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie oraz prywatnej opieki zdrowotnej na preferencyjnych warunkach
  • zapraszamy do kontaktu również osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - oferujemy pakiety z ZFRON oraz turnusy rehabilitacyjne
  • możesz również uzyskać więcej informacji o ofercie pracy pod numerem 691 302 637