kandydatów

Etat Mechanik form wtryskowych

Firma: KwangDuck Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Kwang Duck A&T Co. Ltd. jest znanym na całym świecie liderem produkcji części samochodowych za pomocą metod wtrysku i rozdmuchu. Nasi klienci są producentami najbardziej popularnych samochodów i części samochodowych.

Do naszego oddziału w Tarnowskich Górach poszukujemy członków zespołu, którzy chcą pomóc nam w realizacji naszej misji Together We Win i zapewnić naszym klientom najwyższą jakość sprzedawanym produktów.

Firma Kwangduck Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowskich Górach poszukuje:

Mechanik form wtryskowych
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Podstawowy zakres obowiązków:
  • Przeprowadzanie bieżących napraw, konserwacji i zapewnienie ciągłości dostępności form wtryskowych
  • Wykonywanie prac przewidzianych w instrukcjach przeglądów i konserwacji form wtryskowych
  • Kontrola i naprawa instalacji grzewczej formy
  • Montaż i ustawianie form wtryskowych
  • Współpraca z działami produkcyjnymi, Działem Ciągłego Doskonalenia i Działem Projektów
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP, przeciwpożarowych oraz procedur obowiązujących w firmie
Wymagania:
  • Znajomość budowy form wtryskowych i ich działania oraz doświadczenie w ich serwisowaniu
  • Wykształcenie zawodowe / techniczne
  • Doświadczenie w zakresie szeroko pojętej mechaniki
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie mechanicznym
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego 2D
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność obsługi maszyn do obróbki skrawaniem - Mile widziane
  • Ukończony kurs na obsługę suwnic

Mile widziane osoby które chcą się nauczyć zawodu.

Zainteresowanym kandydatom oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowę na pełny etat
  • Profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • Posiłek w formie dwudaniowego obiadu dla każdego pracownika
  • Ubezpieczenie grupowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).