kandydatów

Etat Tokarz / Frezer

Firma: P.P.U.H. 'COMSTAL' Sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Ogłoszenie numer: 7720071, z dnia 2022-11-08

P.P.U.H Comstal to firma działająca na rynku od 2004 roku. P.P.U.H Comstal jest jednym z niewielu producentów elementów stalowych, urządzeń energetycznych oraz prac montażowo-remontowych w przemyśle ciężkim w Zagłębiu Dąbrowskim realizowanych pod klucz.
Zajmuje się i funkcjonuje w branży technologicznej, energetycznej, przemysłowej i w budowlanej. Zakres terytorialny, w którym działamy to obszar całego kraju jak i również Europy.

Tokarz / Frezer

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

  • wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją projektową,
  • obsługa oraz konserwacja maszyn, narzędzi skrawających, przyrządów pomiarowych,
  • dobieranie i ustawianie parametrów obróbki prostych detali, uruchamianie,
  • obsługiwanie oraz nadzorowanie pracy obrabiarek,
  • obsługa maszyn tj. frezarka, tokarka,
  • kontrola międzyoperacyjna oraz ostateczna wyrobu.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne min. zawodowe
  • doświadczenie w obsłudze tokarki/frezarki,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • podstawowa umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac,
  • wysokie poczucie odpowiedzialności, dobra organizacja prac.

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie branży produkcji konstrukcji metalowych i ich części,
  • satysfakcjonujące zarobki + premie,
  • możliwość rozwoju swoich umiejętności,
  • umowa o pracę,
  • paczki świąteczne, bony zakupowe.