kandydatów

Etat Specjalista ds. Marketingu

Firma: Raven PL Sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Jesteśmy firmą z kapitałem zagranicznym, handlującą wyrobami hutniczymi. Nasza grupa RAVEN
z siedzibą w Povazskiej Bystricy, posiada wiele oddziałów na Słowacji, w Czechach, Polsce i na Węgrzech. W Gliwicach świadczymy z powodzeniem nasze usługi od 12 lat.

Aktualnie do oddziału w Gliwicach poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu
Miejsce pracy: Gliwice
Opis stanowiska:

Praca w dziale handlowym w branży wyrobów hutniczych. Kandydat wytypowany na to stanowisko będzie odpowiedzialny za wyszukiwanie nowych klientów, ich weryfikację, pozyskiwanie podstawowych informacji o klientach oraz analizę ich potrzeb. Ponadto do zakresu obowiązków będzie należało pozyskiwanie informacji o konkurencji i jej działalności, informacji ekonomicznych
i wydajnościowych o branży, informacji z rynku stali na terenie Polski.

Wymagania:

Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w marketingu, znajomość praktyczna tej dziedziny, znajomość procedur i systemów prowadzenia skutecznych działań marketingowych na rynku, przetwarzanie informacji marketingowych. Wykształcenie średnie lub wyższe (marketing lub kierunki pokrewne), mile widziana znajomość rynku wyrobów hutniczych. Oczekujemy osoby samodzielnej, kreatywnej, zorientowanej na cel.

Oferujemy:

Oferujemy stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w stale rozwijającej się firmie, odpowiednie narzędzia pracy, możliwość rozwoju zawodowego.

Praca odbywa się stacjonarnie w systemie I-zmianowym (w godzinach 07.30-15.45) od poniedziałku do piątku.

Klauzula informacyjna

dotycząca przetwarzania danych osobowych w procesach rekrutacji realizowanych przez Raven PL Sp. z o.o.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO): informujemy, iż:

1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Raven PL Sp. z o.o. z siedzibąw Gliwicach, ul. Portowa 18K, tel. 32/332-58-40, email ravenpl@ravenpl.pl dalej: Administrator).

2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane dla celów rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.Rozpatrywać będziemy tylko dokumenty aplikacyjne zawierające klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych:„Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji aktualnego procesu rekrutacji”.

3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Dotyczy to danych osobowych wskazanych w art. 22 1 Kodeksu pracy.
Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzać będziemy na podstawie dobrowolnej zgody, wyrażonej poprzez przesłanie nam dokumentów aplikacyjnych. Ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.W przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie zgody może Pan/Pani cofnąć zgodę w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

4. Podanych przez Pana/Panią danych osobowych nie będziemy udostępniać innym podmiotom.

5. Przekazane przez kandydatów dokumenty aplikacyjne zawierające dane osobowe zostaną zniszczone po zamknięciu procesu rekrutacji i nie będą wykorzystywane w przyszłych procesach rekrutacyjnych, o ile kandydat nie wyrazi na to wyraźnej zgody zawierającej odpowiednią klauzulę:

„Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.”

W przypadku wyrażenia zgody na wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, dokumenty aplikacyjne przechowywać będziemy przez okres 12 miesięcy od dnia ich uzyskania.
6. Posiada Pan/Pani prawo żądania: dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
W celu realizacji wyżej wymienionych praw, można się z nami kontaktować na adres e-mail: ravenpl@ravenpl.pl

7. Przysługuje Panu/Pani również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.