kandydatów

Etat Konserwator

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach miejsce pracy: Mysłowice

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Konserwator
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/22/0742
OBOWIĄZKI:

-wykonywanie prac remontowych w pomieszczeniach szpitala ( gipsowanie ścian i sufitów, uzupełnianie i wymiana uszkodzonych płytek, wykonywanie prac malarskich itp. ) - usuwanie drobnych usterek technicznych - dokonywanie drobnych napraw i konserwacji sprzętu i mebli - utrzymanie w sprawności instalacji wodno-kanalizacyjnej w ramach możliwości technicznych, szczelność kranów i spłuczek oraz drożność kanalizacji, -w razie potrzeby naprawa urządzeń sanitarno-kanalizacyjnych - konserwator wykonuje pracę na wysokości (do 3 m)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

preferowane jest minimalne wykształcenie na poziomie szkoły zawodowej. Osoba zatrudniona na stanowisku w dziale gospodarczo-remontowym powinna posiadać następujące umiejętności: - ogólnobudowlane takie jak: ( -gipsowanie ubytków w ścianie; -uzupełnianie, wymiana uszkodzonych płytek ceramicznych; - malowanie ścian i sufitów; - budowanie ścian i sufitów z płyt gipsowo-kartonowych ) - z dziedziny hydraulicznej: ( - wymian uszkodzonej baterii; węża prysznicowego; - wymiana uszkodzonego zaworu; - udrażnianie rur kanalizacyjnych; - naprawy uszkodzonej instalacji wod-kan.) - z branży konserwacyjnej ( - napompować koło w wózku inwalidzkim; - wymiana uszkodzonej opony lub dętki w kole wózka inwalidzkiego; - drobne naprawy mebli biurowych; - ogólne prace konserwatorskie w pomieszczeniach szpitalnych )

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 048,81 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach