kandydatów

Etat Pracownik (mechanik) utrzymania ruchu

Firma: Hangsen Sp. z o. o. miejsce pracy: Bytom

Ogłoszenie numer: 7797318, z dnia 2022-12-05

Hangsen Europe jest częścią Hangsen Holding – światowego producenta e-płynów i lidera w branży produkującej elektroniczne papierosy. Wspieramy rozwój stale powiększającej się sieci dystrybutorów oraz dostarczamy produkty i usługi OEM dla największych detalistów na całym świecie .

Po więcej szczegółów zapraszamy na nasza stronę www.hangsen.com

W związku z rozwojem przedsiębiorstwa, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik (mechanik) utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Bytom

Opis stanowiska

  • Realizacja bieżących napraw,
  • Usuwanie usterek,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych- zwłaszcza elektrycznych,
  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn,
  • Dokonywanie przezbrojeń i ustawień,
  • Zapobieganie przyczynom powstawania awarii,
  • Koordynowanie nowych uruchomień,
  • Realizowanie okresowych przeglądów,
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji technicznej maszyn,
  • Prowadzenie zestawień sprzętu, części do maszyn, napraw itp.
  • Raportowanie odnośnie spraw bieżących do przełożonego,
  • Współpraca z działem produkcyjnym.

Zapewniamy przeszkolenie z obowiązków i zadań na w/w stanowisku.

Wymagania

  • Umiejętności techniczne (mechaniczne, zwłaszcza elektryczne),
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą/serwisem maszyn,
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z mechaniką i elektryką,
  • Kreatywność,
  • Samodzielność oraz inicjatywa w podejmowaniu działań,
  • Zdolności manualne i zmysł techniczny,
  • Aktualne uprawienia SEP będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat,
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • Pracę na jedną zmianę, z możliwością pracy w nadgodzinach.