kandydatów

Etat Specjalista ds. zaopatrzenia

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Specjalista ds. zaopatrzenia
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/1677
OBOWIĄZKI:
Dostarczanie wyrobów, narzędzi, maszyn, materiałów i surowców niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania zakładu pracy.Stanowisko dotyczy branży budowlanej - dotyczyć będzie negocjacji warunków wynajmu lub zakupu maszyn budowlanych, surowców (w tym stali), wynajmu mieszkań pracownikom, zakupu narzędzi (np. klucz dynamometryczny). Znajomość branży mile widziana.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, mile widziane wyższe (kierunki ekonomia/budownictwo), obsługa komputera i narzędzi biurowych, prawo jazdy kat. B, mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 do 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu