kandydatów

Etat Menedżer ds. Inwestycji i Remontów

Firma: BZK Sp. z o. o. i Wspólnicy Sp. k. miejsce pracy: Tychy

BZK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Spółka Komandytowa to nowoczesna, innowacyjna i stabilna rynkowo spółka, powołana przede wszystkim w celu poszukiwania rozwiązań na rzecz optymalizacji działań handlowych i operacyjnych w wybranych spółkach produkcyjnych, wśród których znajdują się m.in.: Bioagra S.A., Polskie Młyny Sp. z o. o., Bioagra-Oil S.A., Komagra Sp. z o.o., Bakoma Sp. z o.o, Bakoma Bis Sp. z o.o. Zakres usług realizowany jest za pomocą innowacyjnych źródeł komunikacji i usług outsourcingu.

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy:

Menedżer ds. Inwestycji i Remontów
Miejsce pracy: Tychy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Znajomość pełnego zakresu realizacji inwestycji w zakładach przemysłowych - od koncepcji po oddanie inwestycji do użytkowania, a w szczególności:

  • Udział w tworzeniu koncepcji inwestycyjnych.
  • Znajomość procedur pozyskiwania pozwoleń administracyjnych związanych z uruchomieniem inwestycji.
  • Współpraca z organami administracyjnymi przy pozyskiwaniu pozwoleń administracyjnych.
  • Współpraca z projektantem przy tworzeniu dokumentacji technicznej.
  • Tworzenie materiałów przetargowych i nadzór nad realizacją przetargów na wyłonienie dostawców urządzeń/wykonawców robót.
  • Udział w negocjacjach kontraktowych i przygotowywanie umów.
  • Współpraca z Nadzorem Inwestorskim przy realizacji inwestycji.
  • Nadzór nad procesem realizacji prac inwestycyjnych polegający, w szczególności na kontroli budżetu, harmonogramu realizacji, koordynacji i rozliczeniu pracy podwykonawców oraz nadzorze nad sprawami formalno-prawnymi wynikającymi z zawartych umów.
  • Udział w odbiorach i rozliczanie inwestycji.
  • Przygotowywanie raportów/zestawień realizowanych inwestycji.
  • Rozliczenie zrealizowanych inwestycji polegające na współpracy z działem finansowym przy przyjmowaniu inwestycji na majątek.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki techniczne.
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - min. 5 lat.
  • Samodzielności w realizacji powierzonych zadań.
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Office.
  • Dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie (prowadzenie korespondencji, rozmów, opracowywanie dokumentów kontraktowych w j. angielskim.).
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, umiejętności analitycznych, sumienności, dokładności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania.
  • Mobilności (prawo jazdy kat. B).
  • Dyspozycyjności (częste delegacje).

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
  • Możliwość rozwoju osobistego.
  • Miłą atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.
  • Prywatną opiekę medyczną (LUX MED).
  • Możliwość nauki języka angielskiego.
  • Prywatny bezpłatny parking.