kandydatów

Etat Operator maszyn, spawacz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Operator maszyn, spawacz
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/1703
OBOWIĄZKI:
1.Zapewnienie płynności produkcji poprzez:- bezpieczną obsługę maszyn i spawarek TIG- produkcję detali drobnych jakościowo2.Przestrzeganie instrukcji jakościowych, dbałość o jakość produkowanego wyrobu.3.Wykonywanie czynności kontrolnych w ramach obsługiwanego stanowiska.4.Wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z wymogami określonymi przez zakład pracy.5.Odpowiedzialność za realizację zadań.6.Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy.Praca na 3 zmiany od poniedziałku do soboty w godzinach 6-14,14-22,22-6.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: umiejętności manualne
Uprawnienia: praca w zespole

Wymagania inne:

wykształcenie: preferowane zawodowe, znajomość procesu produkcji okapów kuchennych, znajomość komponentów do okapów kuchennych, zdolności manualne, precyzja, umiejętność pracy w zespole, znajomość narzędzia 5s, uprawnienia spawalnicze TIG, min.3 miesięczne doświadczenie zawodowe przy procesie produkcji okapów kuchennych w firmie produkującej duży sprzęt AGD

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu