kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: BES Sp. z o.o. miejsce pracy: Ruda Śląska

Ogłoszenie numer: 7845879, z dnia 2022-12-23

BES Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe BES prowadzi swoją działalność w różnych formach organizacyjno - prawnych w zakresie usług księgowo – finansowych, nieprzerwanie od roku 1992. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich podmiotów gospodarczych w zakresie prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów. Dodatkowo świadczymy Usługi Kadrowo płacowe.

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Opis stanowiska

  • analiza i księgowanie dokumentów

  • sporządzenie deklaracji VAT oraz JPK-VAT, CIT

  • sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych

  • współpraca z Klientami

  • współpraca z Urzędami i innymi instytucjami

  • współpraca w zespole

Wymagania

  • min. 3 letniego doświadczenie w pełnej księgowości,

  • znajomości programów Insert mile widziana

  • znajomości pakietu Office,

  • znajomości przepisów prawa podatkowego i bilansowego,

  • chęci poszerzania wiedzy i zdobywania nowych kompetencji.

  • terminowości realizacji powierzonych zadań

  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • umowę o pracę - pełen etat

  • zatrudnienie w stabilnej firmie

  • miłą atmosferę pracy i zgrany zespół, do którego możesz dołączyć

  • możliwość rozwoju w księgowości i w podatkach

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 - 15:00