kandydatów

Etat Handlowiec / Account Manager

Firma: WILK ELEKTRONIK S.A. miejsce pracy: Tychy

Ekipa #GOODTEAM ogłasza nabór! To szansa, by dołączyć do naszego zespołu!

STABILNOŚĆ ZATRUDNIENIA – BEZPIECZNE WARUNKI PRACY – WIELE MOŻLIWOŚCI ROZWOJU

Rozbudowujemy się i rośniemy w siłę!

Zostań pracownikiem jedynego w Europie producenta pamięci komputerowych.
Firma WILK ELEKTRONIK S.A., właściciel marek GOODRAM, GOODRAM Industrial oraz IRDM to wiodący na skalę europejską producent sprzętu komputerowego z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku.

Handlowiec / Account Manager
Miejsce pracy: Tychy
nr ref.: 01/HAN/2023
DO TWOICH ZADAŃ BĘDZIE NALEŻAŁO:
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych na rynkach zagranicznych;
  • Obsługa przypisanych klientów, dbałość o wzajemne relacje i długotrwałą współpracę;
  • Aktywne pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych;
  • Przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji i rozmów handlowych;
  • Kontrola realizacji zamówień;
  • Monitorowanie i bieżąca analiza rynku oraz działań konkurencji, poszukiwanie nowych szans rozwoju i sprzedaży produktów;
  • Wizyty u klientów, udział w targach i imprezach branżowych.
Z TWOJEJ STRONY OCZEKUJEMY:
  • Dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodny kontakt (poziom min. B2);
  • Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
  • Doświadczenia w sprzedaży (pokrewność branży lub pracy z podobnym rodzajem klientów/kanałem będzie dodatkowym atutem);
  • Umiejętności negocjacyjnych, zdolności interpersonalnych i sprzedażowych;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu;
  • Umiejętności planowania i analizy;
  • Prawa jazdy kat. B.
W ZAMIAN PROPONUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełny etat;
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu;
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy - udział w szkoleniach, targach i wydarzeniach branżowych;
  • Wdrożenie w obowiązki pod okiem mentora;
  • Benefity: dofinansowana opieka medyczna & pakiet sportowy;
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach;
  • Liczne świadczenia z ZFŚS (dofinansowanie do żłobków i przedszkoli; świadczenie wakacyjne – tzw. wczasy pod gruszą; świadczenie świąteczne;
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne oraz konkursy wewnętrzne;

Wilk Elektronik S.A.

ul. Mikołowska 42

43-173 Łaziska Górne

tel. 32 736 90 00

ww.goodram.com

Zachęcamy  do zapoznania się z informacjami o naszej firmie, sposobie rekrutacji
oraz innymi ofertami pracy na stronie: http://www.goodram.com/kariera/