kandydatów

Etat Przedstawiciel handlowy

Firma: SADPEX Daniel, Przemysław Ślipko Sp. J. miejsce pracy: Piekary Śląskie

Ogłoszenie numer: 7867998, z dnia 2023-01-03

Jesteśmy stabilnie działającą firmą z branży papierniczo, biurowo - szkolnej, działającą na rynku od ponad 30 lat.

Nasze weiloletnie doświadczenie oraz zaangażowanie zespołu pozwalają na dostarczanie najwyższej jakości produktów przy jednocześnie korzystnych cenach. W naszej ofercie posiadamy wszelkiego rodzaju artykuły piśmienne, które dystrybujemy poprzez szeroko rozwiniętą siec odbiorców.

Jeżeli:

  • cenisz sobie stabilną pracę
  • lubisz sprzedawać
  • chcesz mieć wpływ na swoje wyniki
  • jesteś otwarty i lubisz pracę z ludźmi

ta oferta jest dla ciebie.

Zapraszamy ludzi otwartych i ambitnych.

ZOSTAŃ PRZEDSTAWICIELEM HANDLOWYM MARKI

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Opis stanowiska

  • utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami
  • oferowanie i prezentacja produktów
  • budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • pozyskiwanie oraz przekazywanie nowych trendów na rynku.

Wymagania

  • doświadczenie w handlu
  • wysoka zdolność interpersonalna - komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • inicjatywy i samodzielności
  • rzetelności

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • wynagrodzenie podstawowe plus premie uzależnione od sprzedaży
  • narzędzia niezbędne w pracy : samochód, telefon, laptop
  • praca hybrydowa

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 03-01-2023
Wyświetleń: 74