kandydatów

Etat Operator CNC

Firma: Gatner Group Sp. z o.o. CNC Sp.k. miejsce pracy: Przyszowice

Ogłoszenie numer: 7871373, z dnia 2023-01-04

Operator CNC

Miejsce pracy: Przyszowice

Opis stanowiska

  • wykonywanie detali na maszynach sterowanych numerycznie zgodnie z wymogami produkcyjnymi i jakościowymi,
  • przygotowywanie, ustawianie parametrów, obsługa i nadzorowanie pracy maszyn,
  • dobór i wymiana przyrządów do mocowania detalu,
  • programowanie maszyn CNC,
  • prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji produkcyjnej,
  • współpraca z technologami/programistami,
  • dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy.

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • wykształcenie kierunkowe - mile widziane,
  • wiedza na temat sposobu obróbki, znajomość parametrów, doboru oprzyrządowania i narzędzi,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętność kierowania zespołem pracowników,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Oferujemy

  • nowoczesne i będące na wysokim poziomie technicznym miejsce pracy,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość udziału w szkoleniach oraz zdobycia doświadczenia,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatna opieka medyczna.