kandydatów

Etat Dyrektor operacyjny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach miejsce pracy: Mysłowice

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Dyrektor operacyjny
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/23/0004
OBOWIĄZKI:

a) pracy z komitetem wykonawczym w celu ustalenia strategii i celów organizacyjnych; b) wdrażania polityki i procedur organizacyjnych; c) komunikacji i współpracy z interesariuszami, w tym kadrą kierowniczą i pracownikami; d) monitorowania codziennych operacji biznesowych; e) przeglądów działań finansowych, w tym zadań księgowych, budżetów, sprawozdań finansowych i raportów; f) nadzorowania działań związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników, a także płatności i ocen; g) zapewnienia zgodności działalności z odpowiednimi przepisami prawa i regulacjami; h) oceny wydajności organizacji i personelu, wdrażania zmian w miarę potrzeb w celu poprawy sytuacji; i) rozwijania partnerstwa na poziomie lokalnym i międzynarodowym; j) mapowania ekosystemów dla innowacji i możliwości; Pozostałe informacje: Praca w godzinach 8-16; 40 godzin tygodniowo System wynagradzania miesięczny

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: francuski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: arabski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Analiza Finansowa Klienta Korporacyjnego
Uprawnienia: Umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych
Uprawnienia: Analiza dokumentów handlowych w operacjach dokumentowych

Wymagania inne:

Umiejętność : Bardzo dobra znajomość rynku afrykańskiego

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 13 843 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach