kandydatów

Etat Elektryk

Firma: KOL-SYSTEM Cieżak Sp.J. miejsce pracy: Sosnowiec

Ogłoszenie numer: 7875090, z dnia 2023-01-05

Kol-system jest firmą prowadzącą działalność w szeroko rozumianym utrzymaniu taboru kolejowego.Domeną naszej działalności jest diagnostyka wszystkich układów odpowiedzialnych za funkcjonowanie lokomotyw pod względem technicznym, tak aby zapewnić prawidłowe i bezpieczne funkcjonowanie pojazdu w ruchu kolejowym.Naszym atutem jest chęć poszukiwania nowych rozwiązań, czasami również niekonwencjonalnych. Stawiamy na jakość w połączeniu z ekologią i ekonomią.

Elektryk

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

  • Praca przy obsłudze i naprawach lokomotyw elektrycznych i spalinowych
  • Obsługa, naprawa i konserwacja maszyn elektrycznych: silniki prądu stałego dużej mocy, prądnice
  • Obsługa i naprawa aparatów elektrycznych: styczniki, przekaźniki, szafy sterownicze WN oraz NN
  • Usuwanie awarii, nieciągłości oraz zwarć w obwodach sterowania NN
  • Usuwanie awarii, nieciągłości oraz zwarć w obwodach głównych WN
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych: pomiary rezystancji izolacji, pomiary ciągłości obwodów

Wymagania

  • Znajomość i umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej
  • Świadectwo kwalifikacji SEP pow.1 kV kat E, mile widziana kat. D
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy
  • Mile widziane: prawo jazdy kat. B, wykształcenie techniczne

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin (dla zainteresowanych możliwość podjęcia pracy na podstawie umowy zlecenia)
  • Praca w systemie dwuzmianowym 7-15 i 14-22
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Kartę multisport

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-01-2023
Wyświetleń: 82