kandydatów

Etat Regionalny kierownik sprzedaży

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach miejsce pracy: Mysłowice

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Regionalny kierownik sprzedaży
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/23/0009
OBOWIĄZKI:

1. Funkcja łącznika między Europą a centralą w Chinach w obszarze sprzedażowym 2. realizowanie polityki handlowej firmy 3. prowadzenie i koordynowanie wszystkich bieżących działań operacyjnych związanych z prawidłowym funkcjonowaniem Spółki w zakresie sprzedaży towarów i świadczonych usług 4. udział w kształtowaniu, opracowanie i wdrażaniu skutecznej strategii rozwoju Spółki w celu maksymalizacji zysków oraz budowanie pozycji rynkowej, 5. raportowanie prowadzonych spraw Dyrektorowi Generalnemu oraz Zarządowi, 6. nadzór nad prawidłową realizacją planów sprzedażowo-finansowych przyjętych, 7. negocjowanie warunków z kluczowymi kontrahentami

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: chiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość komputera i urządzeń biurowych; znajomość podstaw ekonomii i finansów; umiejetność organizacji pracy; komunikatywność, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań; umiejętność organizacji czasu pracy;
Uprawnienia: biegła znajomość pakietu MS Office
Uprawnienia: Negocjacje

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : bardzo dobra znajomość branży technicznej pod kątem rynku wtryskarek [Umiejętność 1] : umiejętności sprzedażowe

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach