kandydatów

Etat Staż z Lwem w Centrum Bankowości Korporacyjnej

Firma: ING Bank Śląski S.A. miejsce pracy: Gliwice

W ING Bank Śląski liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Staż z Lwem w Centrum Bankowości Korporacyjnej
Miejsce pracy: Gliwice
Nr ref.: DG_0129706

Dobry kontakt Klienta naszego banku z Pracownikiem jest kluczowym aspektem. Jeżeli czujesz, że Twoja mocna strona to współdziałanie i zaangażowanie, chcesz pracować w gronie osób, które zajmują się profesjonalną obsługą Klienta, ta praca jest właśnie dla Ciebie. Nasz zespół tworzą osoby doświadczone, które chętnie podzielą się swoją wiedzą. Jako pracodawca oferujemy szeroki pakiet benefitów oraz możliwość rozwoju w strukturze organizacyjnej naszego Banku.

Twoje zadania:
  • poznanie produktów bankowych w Centrum Bankowości Korporacyjnej
  • przygotowywanie ofert dla Klientów
  • poznanie podstawowych analiz finansowych
  • przygotowywanie prezentacji danych
  • wspieranie procesów związanych z pozyskiwaniem nowych Klientów
  • wspieranie procesów związanych z kompletowaniem wniosków do decyzji kredytowej
Nasze oczekiwania:
  • status studenta lub absolwenta studiów licencjackich lub magisterskich
  • odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu
  • otwartość na poszerzanie wiedzy i zdobywanie doświadczeń
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole
  • znajomość programów Office
Mile widziane:
  • wiedza z zakresu ekonomii i finansów
Benefity:
  • Najnowsze technologie i nowoczesne metody pracy
    Wykorzystuj najnowsze technologie i ich możliwości w zróżnicowanych projektach, oraz nowoczesne metody pracy, w tym Agile.
  • Wielokierunkowy rozwój
    Dostępne narzędzia i przemyślane plany rozwoju i pomogą Ci poszerzyć wiedzę i kompetencję, aby być zawsze krok do przodu.
  • Ucz się od najlepszych
    Korzystaj z wiedzy ekspertów i możliwości zdobywania certyfikatów.
  • Elastyczny czas pracy
    Rozpocznij pracę między 7.00 a 9.00 i dopasuj pracę do siebie, a nie odwrotnie.
  • Praca w domu / hybrydowa / stacjonarna
    Mamy takie formy pracy w zależności od obszaru.
  • Dostarczymy narzędzia pracy
    i zadbamy o Ciebie

    Otrzymasz powitalny prezent (welcomepack) oraz niezbędne narzędzia pracy, tj. telefon służbowy, laptop. Włączymy Cię w proces onboardingowy.
  • Platforma kafeteryjna Medicover Benefits i Multipakiet Sportowy Medicover Sport
    Korzystaj z zasilanych co miesiąc punktów. Wydaj na zakupy w sklepach lub/ i na bilety na wydarzenia kulturalne. Korzystaj z karty sportowej.