kandydatów

Etat Operator Ładowarki

Firma: STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. miejsce pracy: Ruda Śląska

Sukces zależy od pracy zespołowej!
STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej - łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Na potrzeby Dyrekcji PH Oddział Południowy WMA Ruda Śląska poszukujemy osób na stanowisko:

Operator Ładowarki
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Zadania:
  • Załadunek dozatorów wytwórni, hałdowanie kruszyw i właściwa gospodarka materiałowa na placu WMA
  • Prowadzenie prac zgodnie z poleceniami operatora  wytwórni
  • Szczególny nadzór  nad placem składowym celem nie dopuszczenia do mieszania poszczególnych materiałów , frakcji
  • Dbanie zarówno o czystość jak i stan techniczny ładowarki
  • Kontrola jednostek transportowych pod względem rodzaju dostarczanego materiału
  • Prawidłowa obsługa ładowarki zgodnie z instrukcją obsługi producenta
  • Szczegółowe prowadzenie raportów dziennych z pracy ładowarki
  • Przestrzeganie przepisów BHP i Ppoż
  • Przestrzeganie zasad wynikających z procedur systemu ZKP
Wymagania:
  • dobra organizacja pracy
  • aktualne uprawnienia   do obsługi ładowarki kat. II pow 25 ton
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność , prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet medyczny w Luxmed
  • terminowe  wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy i odzież roboczą
  • specjalistyczne kursy i uprawnienia
  • posiłki profilaktyczne
  • zakwaterowanie (w przypadku pracy poza miejscem zamieszkania)
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.