kandydatów

Etat Administrator produkcji, pracownik produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Administrator produkcji, pracownik produkcji
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/23/0185
OBOWIĄZKI:

wsparcie operacyjne dla Liderów Zespołu w przygotowaniu raportów produkcyjnych, koordynacja i wprowadzanie nowych rozwiązań inżynieryjnych na stanowiskach pracy (jigi, logistyka, nowe rozwiązania techniczne w procesie produkcji), wsparcie Liderów Zespołu w działaniach proaktywnych (małe aktywności, Problem Solving, PDCA), wsparcie przy prowadzeniu dokumentacji EMS, przygotowywanie raportów, zestawień, prowadzenie plików, współpraca z działami wspomagającymi logistyka /jakość/inżyniering- konsultacje przy tworzeniu SOP, kontrola deklaracji produkcyjnych, tłumaczenie dokumentacji na język UKR, wsparcie komunikacyjne dla pracowników ukraińskojęzycznych oraz liderów mających w swoich zespołach takie osoby, planowanie produkcji półprodukty, udział w komisjach BHP, praca na produkcji w razie potrzeby, inne, zlecone przez przełożonego.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

preferowane wykształcenie średnie, znajomość procesu produkcji okapów kuchennych, dobra znajomość obsługi komputera (MS Office), wysokie zdolności organizacyjne, umiejętność podejmowania decyzji, nastawienie na cele biznesowe firmy, znajomość narzędzia 5s, umiejętność posługiwania się językiem ukraińskim w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie, wymagane min. 6 miesięczne doświadczenie zawodowe w środowisku produkcyjnym w firmie produkującej duży sprzęt AGD

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu