kandydatów

Etat Specjalista ds. szkoleń BHP / Specjalista ds BHP

Firma: Conart Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 7922463, z dnia 2023-01-25

Conart Sp. z o.o.

Firma Conart Sp. z o.o. prowadzi działalność szkoleniowo-doradczą od 1998r.

Specjalista ds. szkoleń BHP / Specjalista ds BHP

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • prowadzenie szkoleń w zakresie BHP (wstępnych, okresowych),
  • nadzór nad szkoleniami stacjonarnymi od strony logistycznej (organizacja sali szkoleniowej, cateringu, współpraca z wykładowcami, przygotowanie materiałów szkoleniowych, hospitacja szkoleń, wystawianie zaświadczeń),
  • nadzór nad szkoleniami w formie on-lin,e oraz e-learning (organizacja grup, dopuszczanie osób do szkoleń, przygotowanie dokumentacji dla uczestników, wystawianie zaświadczeń),
  • opracowywanie merytoryczne programów szkoleń i działań doradczych,
  • opracowywanie gier, ćwiczeń do szkoleń stacjonarnych i e-learning,
  • rozliczanie i podsumowanie zrealizowanych działań (szkoleń i doradztwa) dla klienta,
  • aranżowanie i odbywanie spotkań z klientami,
  • tworzenie ofert i promocja usług świadczonych przez firmę,
  • wsparcie merytoryczne w zakresie doradztwa z obszaru BHP,
  • obsługa firm w zakresie BHP,
  • opracowywanie dokumentacji w zakresie BHP.

Wymagania

  • wykształcenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy (wyższe lub podyplomowe ),
  • dobrej znajomości obsługi komputera, w szczególności programów pakietu MS Office,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1
  • zdolności interpersonalnych i perswazyjnych,
  • zdolności organizacyjnych, umiejętności zarządzania czasem i działania pod presją czasu,
  • samodzielności, silnej motywacji do pracy i osiągania założonych celów,
  • kreatywności i dynamizmu w działaniu,
  • łatwości budowania relacji biznesowych z osobami z różnych szczebli organizacji,
  • prawa jazdy kat. B,
  • własnego samochodu,
  • znajomość zagadnień z obszaru przepisów BHP,
  • mile widziany ukończony kurs inspektora ppoż.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole i w miłej atmosferze,
  • duży zakres samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • możliwości rozwoju podczas realizacji innowacyjnych projektów.