kandydatów

Etat Operator automatu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych miejsce pracy: Orzesze

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Operator automatu
Miejsce pracy: Orzesze
Numer: StPr/23/0051
OBOWIĄZKI:

Produkowanie wyrobów charakterystycznych dla danego stanowiska, zgodnie ze standardami jakościowymi i ilościowymi. Usuwanie ustarek i awarii urządzeń w ramach stanowiska pracy. Wykonywanie regulacji maszyn w zakresie obowiązujących instrukcji w celu poprawy parametrów jakościowych i ilościwych. Kontrolowanie parametrów produkcyjnych automatów. Przeprowadzanie kontroli wizualnej wyrobów. Wykonywanie zleconych przeglądów, remontów i przezbrojeń maszyn i urządzeń. Współpraca z pozostałymi pracownikami ciągu technologicznego. Realizowanie obowiązków wynikających z ISO i HACCP. Przestrzeganie norm, procedur, regulaminów, w tym zasad BHP i P.POŻ. dbałość o narzędzia oraz porządek na stanowisku pracy. OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa o pracę na czas określony 3 lata MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: 43-180 Orzesze PRACA W DNIACH I GODZINACH: Pn- nd, III zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00, równoważny system i rozkład czasu pracy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Umiejętności: spostrzegawczość, wysoko rozwinięte umiejętności psychomotoryczne, gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym oraz w dni wolne (sobota, niedziela), dyspozycyjność, odpowiedzialność, sumienność, punktualność, silna motywacja do pracy, umiejętność pracy według instrukcji, znajomość technologii NNPB

Miejsce pracy:

Orzesze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 do 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Pozostałe oferty pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-01-2023
Wyświetleń: 56