kandydatów

Etat Magazynier

Firma: ENERGOAPARATURA S.A. miejsce pracy: Katowice

Energoaparatura SA jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku specjalistycznych usług budowlano-montażowych. Od przeszło 50 lat świadczy usługi w zakresie pomiarów, automatyki i sterowań, prac elektrycznych i teletechnicznych oraz instalacji Inteligentnego Budynku we wszystkich branżach przemysłu, gospodarce komunalnej i ochronie środowiska.

Magazynier
Miejsce pracy: Katowice / śląskie
Opis stanowiska:
  • szczegółowe administrowanie stanami magazynowymi firmy
  •  planowanie oraz weryfikacja zasobów
  •  przyjmowanie towarów i przygotowywanie ich do wysyłki
  •  wprowadzanie do systemu danych dotyczących stanu magazynowego
  •  sporządzanie protokołów różnic
  •  prowadzenie magazynu narzędzi
  •  utrzymanie dokumentacji związanej z zakupem, rozliczaniem, likwidacją oraz przeglądem narzędzi
Wymagania:
  • znajomość dokumentacji RW, PW, PZ, WZ,
  •  wykształcenie minimum średnie
  •  znajomość obsługi komputera
  •  wiedza z zakresu gospodarki magazynowej
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełnym etacie - umowa o pracę
  • Praca od pon-pt ( 7-15)
  • Pakiet benefitów (multisport, wczasy pod gruszą, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie).