kandydatów

Etat Informatyk

Firma: Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Bieruniu miejsce pracy: Lędziny

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Bieruniu
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Informatyk
Miejsce pracy: Lędziny
Ogłoszenie o naborze Nr 114708

Warunki pracy

Praca w siedzibie Inspektoratu w Lędzinach,obsługa komputera i korzystanie sprzętu biurowego.

Zakres zadań

  • admistracja systemem sieciowym / serwerownią / m.in postawienie sytemów obiegu dokumentów n/w
  • wdrażanie i skonfigurowanie systemu obiegu dokumentów ,zgodnie z wymogami określonymi dla systemów EZD RP, SPOAB zawartymi na stronach internetowych domeny: gov, nask, gunb , które mają rozpocząć funkcjonowanie od lipca 2023r.
  • utrzymywanie ciągłości pracy systemów informatycznych
  • nadzór,wsparcie i kontrola bieżącej pracy aplikacji i systemów w szczególności oprogramowania Rekord,EZDRP, SPOAB, ECRUB, EKOB - systemy dziedzinowe zdalne / w miejscu
  • wsparcie i pomoc techniczna
  • bieżąca obsługa awarii sprzetu komputerowego i oprogramowania
  • wykonywanie diagnostyki i drobnych napraw sprzętu IT
  • opieka nad stroną internetową

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe informatyczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe