kandydatów

Etat Kontroler jakości

Firma: Zaklad Mechaniczny BUMAR-MIKULCZYCE S.A. miejsce pracy: Zabrze

Ogłoszenie numer: 7947552, z dnia 2023-02-02

Zakład Mechaniczny „BUMAR-MIKULCZYCE” S.A. specjalizuje się w produkcji przekładni mechanicznych dla odbiorców wojskowych i cywilnych. Nasze wyroby poza sektorem wojskowym używane są w przemyśle motoryzacyjnym, obrabiarkowym, rolniczym na rynku krajowym i zagranicą.

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Zabrze

Opis stanowiska

  • Kontrola jakości wyrobów gotowych oraz półproduktów w procesach produkcyjnych Wydziału Mechanicznego.
  • Kontrola jakości zgodna z wymaganiami rysunku technicznego.
  • Wykonywanie badań nieniszczących.
  • Nadzór nad przyrządami kontrolno-pomiarowymi.
  • Odbiór jakościowy i wymiarowy wyrobów.
  • Współpraca z wydziałem produkcyjnym oraz technologicznym.
  • Sporządzanie dokumentacji jakościowej.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Doświadczenie na stanowisku Kontrolera Jakości w zakładzie produkcyjnym,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • Sprawne posługiwanie się pakietem Office (Word, Excel),
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność,
  • Obsługa współrzędnościowej maszyny pomiarowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Opiekę medyczną,
  • Świadczenia z ZFŚS.