kandydatów

Etat Regionalny Kierownik Techniczny

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Katowice

Regionalny Kierownik Techniczny
Miejsce pracy: Katowice

Cel stanowiska:

Realizacja usługi i zarządzania serwisem w zakresie technicznej obsługi obiektu. Dbałość o najwyższe standardy obsługi w celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu użytkowników obiektu.

Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • Benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),
  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Dużą decyzyjność w zakresie realizacji usługi FM,
  • Wsparcie pozostałych członków firmy,
  • Możliwość awansu na stanowisko: Regionalny Manager Operacyjny.
Obowiązki:
  • Zarządzanie procesem eksploatacji technicznej,
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z przedstawicielami Klienta,
  • Współpraca z Najemcami oraz firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi technicznej,
  • Nadzór nad usuwaniem awarii i prowadzeniem remontów, kontrola prac do wykonania w systemie obsługi zgłoszeń,
  • Prowadzenie i nadzór procesu zgłoszeń usterek gwarancyjnych,
  • Organizacja i nadzór pracy podległego Zespołu, delegowanie zadań w celu zapewnienia sprawnego i terminowego realizowania utrzymania technicznego obiektów,
  • Nadzór realizacji podpisanych umów, prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej oraz prawnej obiektu.
Oczekujemy:
  • Doświadczenia na stanowisku kierowniczym związanym z techniczną obsługą obiektów,
  • Wykształcenie wyższe (inżynier),
  • Proaktywne nastawienie w kontakcie z przedstawicielami Klienta,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu obsługi technicznej nieruchomości,
  • Doświadczenie w zarządzaniu Zespołem,
  • Umiejętności delegowania zadań i motywowania Zespołu,
  • Zdolności organizacyjnych i przywódczych.