kandydatów

Etat Programista PLC

Firma: AmiSter sp. z o.o. sp.k. miejsce pracy: Piekary Śląskie

Programista PLC
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Wymagane wykształcenie:
  • wyższe techniczne – preferowany kierunek Automatyka i Robotyka lub kierunki pokrewne.
Wymagane umiejętności:
  • znajomość programowania sterowników S7-300 lub S7-1200/S7-1500 oraz systemów wizualizacji WinCC,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych, w tym wyjazdów zagranicznych na terenie UE (warunek konieczny),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata.
Obowiązki i zadania:
  • programowanie sterowników PLC,
  • przygotowywanie wizualizacji,
  • wdrażanie oraz testowanie dostarczanych systemów sterowania,
  • udział w procesie programowania zautomatyzowanych linii produkcyjnych,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dla uruchamianych maszyn.
Każdemu kandydatowi oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie – zależne od doświadczenia oraz możliwości delegacyjnych,
  • pracę w niekorporacyjnym środowisku, w otoczeniu pasjonatów technologii,
  • przyjazną i rodzinną atmosferę w pracy,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikacje,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • elastyczny czas pracy,
  • pakiet Medicover Sport,
  • kursy językowe (angielski, niemiecki).
  • niezbędne narzędzie pracy dopasowane do potrzeb stanowiska.