kandydatów

Etat Analityk finansowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu miejsce pracy: Bieruń

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Analityk finansowy
Miejsce pracy: Bieruń
Numer: StPr/agpe/23/0135
OBOWIĄZKI:

- raportowanie wskaźników oraz wsparcie informacyjne dla innych działów w obszarach analizy finansowej; - udział w przygotowaniu budżetu i forecastów; - sporządzanie raportów cyklicznych, statystyk, prognoz i analiz odchyleń; - współpraca z Dyrektorem finansowym w zakresie przygotowywania prognoz krótko- oraz długoteminowych; - udział w projektach i analizach realizowanych przez dział controlingu; - udział w projektach i incjatywach związanych z optymalizowaniem wybranych procesów; - obsługa systemu SAP oraz innych systemów wspomagających.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Dobra znajomość j. angielskiego; bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególnosci MS Excel; wysoka umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, odpowiedzialność, sumienność; umiejętności komunikacyjne i współpracy w grupie.

Miejsce pracy:

Bieruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu