kandydatów

Etat Zbieracz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach miejsce pracy: Bojszowy

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Zbieracz
Miejsce pracy: Bojszowy
Numer: StPr/23/0135
OBOWIĄZKI:

Zbiór owoców, konfekcjonowanie, sortowanie, pakowanie, plewienie, mycie i układanie pojemników, prace porządkowe, prace rolne z użyciem sprzętu i urządzeń, cięcie, konserwacje budynków gospodarczych, maszyn i urządzeń

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

Sprawność fizyczna i umysłowa (praca z dużą częstotliwością schylania i kucania), umiejętność ważenia i liczenia, chęć pracy i dyspozycyjność, mile widziane doświadczenie w zbiorach owoców.System czasu pracy nienormowany. Zakwaterowanie bezpłatne, wyżywienie. Wymiar czasu pracy: liczby godzin pracy w miesiącu nie mniej niż 160. Umowa o pomocy przy zbiorach od 01.06.2023 do 31.12.2023.

Miejsce pracy:

Bojszowy

Rodzaj umowy:

Umowa o pomocy przy zbiorach

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach