kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Zarządu z językiem niemieckim

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Gliwice

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla Klienta, firmy z niemieckim kapitałem, która działa na polskim rynku od 1997 roku eksploatując ciepłownie i elektrociepłownie, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Asystent / Asystentka Zarządu z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie terminarza, organizowanie czasu pracy Prezesa Zarządu
  • przygotowywanie zestawień, notatek, prezentacji i innych dokumentów na potrzeby Prezesa Zarządu
  • tłumaczenia pisemne i ustne (j. niemiecki)
  • organizowanie i obsługiwanie spotkań i konferencji
  • organizowanie podróży służbowych
  • sporządzanie projektów pism
  • obsługa sekretariatu
  • organizowanie pracy biura i jego zaopatrzenia
  • wspomaganie zarządu w bieżącej działalności firmy
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość komputera i urządzeń biurowych, w szczególności pakietu MS Office
  • elastyczność i dyspozycyjność
  • samodzielność i obowiązkowość
  • lojalność i zaangażowanie
  • pomysłowość / inicjatywa
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • radzenie sobie w sytuacjach stresowych
  • prawo jazdy
Klient oferuje:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę
  • pracę w młodym, ambitnym, szybko rozwijającym się zespole
  • szkolenia zawodowe
  • pakiet medyczny
  • ciekawą pracę pełną nowych wyzwań
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy