kandydatów

Etat Pracownik Utrzymania Ruchu - Mechatronik

Firma: Caterpillar Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Sosnowiec

Caterpillar jest światowym liderem w produkcji maszyn budowlanych i kopalnianych, silników wysokoprężnych i zasilanych gazem ziemnym, turbin przemysłowych i lokomotyw elektryczno-spalinowych.

Pracownik Utrzymania Ruchu - Mechatronik
Miejsce pracy: Sosnowiec
Obowiązki:
  • Szybkie i skuteczne usuwanie usterek i przywracanie funkcjonalności systemów,
  • Udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych,
  • Analiza zużycia elementów maszyn,
  • Współpraca z podwykonawcami,
  • Przeglądy, prace konserwacyjne i remonty urządzeń,
  • Sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzonych pracach,
  • Wykonywanie innych czynności zgodnych z posiadanymi kwalifikacjami i umiejętnościami,
  • Utrzymanie w sprawności maszyn produkcyjnych i pomocniczych oraz infrastruktury firmy,
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej.
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne o specjalności elektromechanik, mechatronik, automatyk lub pokrewne,
  • Praktyczne wiedza z zakresu budowy maszyn, umiejętności rozwiązywania problemów technicznych,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Mile widziana praktyczna znajomość języka angielskiego, systemów PLC i napędów falownikowych,
  • Obsługa maszyn CNC ,
  • Znajomość programowania sterowników PLC (np. Siemens ),
  • Umiejętność diagnozowania awarii,
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i automatyki przemysłowej,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Uprawnienia SEP ,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.

Naszym celem w Caterpillar jest zapewnienie Ci satysfakcjonującej kariery zawodowej. Nasze zespoły mają kluczowe znaczenie dla sukcesu naszych klientów, którzy budują lepszy świat.

Zyskujesz tu coś więcej niż miesięczną pensję, ponieważ doceniamy twoje wyniki. Oferujemy pełny pakiet nagród na podstawie rocznej oceny wydajności i wyników firmy.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość szkolenia i rozwoju
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie
Do zgłoszenia należy dołączyć  oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie  przez Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Janowie Lubelskim Zakład Produkcyjny w Sosnowcu danych osobowych zawartych w tym zgłoszeniu, na  potrzeby rekrutacji na wskazane w nim stanowisko  zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych może zawierać również  zgodę  na przetwarzanie danych osobowych do celów przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Janowie Lubelskim Zakład Produkcyjny w Sosnowcu, nie dłużej niż przez okres 36 miesięcy  od dnia złożenia dokumentów rekrutacyjnych w  postępowaniu rekrutacyjnym na wskazane w nich stanowisko.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Caterpillar Poland Sp. z o.o. z siedzibą Janowie Lubelskim ul. Lubelska 74,23-300 Janów Lubelski. Dane osobowe zbierane są wyłącznie  dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.