kandydatów

Etat Operator linii do produkcji szyb zespolonych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Operator linii do produkcji szyb zespolonych
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/23/0126
OBOWIĄZKI:

- Nakładanie pojedyńczych formatek szkła na linię produkcujną przed sekcją myjącą zgodnie z planem produkcji, - Nakładanie ramek dydtansowych zgodnie z planem produkcji, - Umiejętne i prawidłowe wykańczanie za pomocą wałka masy uszczelniającej w narożach szyby zespolonej, - Usuwanie za pomocą szpachelki nadmiaru masy uszczelniającej, - Ręczne naklejanie korków dystansowych oraz etykiet identyfikacyjnych na szybę zespoloną, - Zdejmowanie gotowych szyb zespolonych z linii produkcyjnej na stojak wysyłkowy zgodnie z dokumentacją produkcyjną.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wymagane 2 lata doświadczenia, umiejętność obsługi szkła na sekcji mycia, komunikatywna znajomość j. polskiego oraz komunikatywna znajomość j. ukraińskiego.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej