kandydatów

Etat Sprzątaczka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie miejsce pracy: Będzin

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/23/0125
OBOWIĄZKI:

Codzienne sprzątanie pomieszczeń biurowych - zamiatanie ręczne, odkurzanie, mycie podłóg, wycieranie mebli biurowych, parapetów, sprzętu biurowego, opróżnianie koszy i wymiana wkładów foliowych, opróżnianie pojemników niszczarek, mycie i dezynfekcja aneksów kuchennych, urządzeń sanitarnych w toaletach, glazury i posadzek w toaletach, dezynfekcja klamek, wszystkich włączników prądu, drzwi do łazienek, telefonów stacjonarnych, mycie luster, uzupełnianie dozowników do mydła, płynu do mycia naczyń , płynów do dezynfekcji rąk, uzupełnianie ręczników papierowych i papieru toaletowego, utrzymywanie czystości wokół budynku. Okresowe czynności porządkowe w pomieszczeniach biurowych - mycie okien, luksferów i parapetów zewnętrznych, pastowanie i froterowanie podłóg (paneli podłogowych, wykładziny podłogowej), mycie drzwi oraz ścianek szklanych, podlewanie kwiatków, mycie barierek i poręczy. Sprzątanie pomieszczeń biurowych archiwum zakładowego. Sprzątanie pomieszczeń w piwnicy. Sprzątanie budynku gospodarczego na terenie "Parku edukacyjnego". Umowa na rok z możliwością przedłużenia.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie kandydatów min. podstawowe. Umiejętność planowania i organizacji pracy , sumienność, dokładność, samodzielność i zaangażowanie, odpowiedzialność i punktualność, umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 745 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie