kandydatów

Etat Ślusarz / spawacz

Firma: Asistwork Sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Miejsce pracy: Gliwice
Ślusarz / spawacz

Opis stanowiska

  • przygotowywanie elementów do spawania
  • składanie konstrukcji stalowych
  • spawanie
Wymagania
  • umiejętność trasowania, posługiwania się elektronarzędziami, przygotowania przyrządów/pomocy do montażu i spawania
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość podstawowych materiałów
  • znajomość podstawowych metod spawania
  • obsługa suwnicy z poz. 0
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia ponadpodstawowe w metodzie 135 lub 141, ewentualnie podstawowe w dwóch metodach z: 135, 141, 111
  • odpowiedzialność, chęci do pracy, lojalność

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • "wczasy pod gruszą"
  • 2 razy w roku świadczenia świąteczne
  • dofinansowanie do kart Multisport
  • finansowane zajęcia z języka angielskiego oraz niemieckiego
  • nagrody jubileuszowe za pracę w firmie (wielokrotność 5 lat)
  • nagrody za polecenie
  • finansowane ubezpieczenie NNW
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do posiłków
  • finansowanie szkoleń i kursów
  • prywatna opieka medyczna Medicover