Etat Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa - pełna księgowość

Firma: Moveo HR miejsce pracy: Tychy

Zatrudnimy osobę na stanowisko

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa - pełna księgowość
Miejsce pracy: Tychy
OPIS STANOWISKA:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami – pełna księgowość
  • samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości
  • znajomość Ustawy o rachunkowości
  • wiedza z zakresu przepisów podatkowych
  • rzetelność i dokładność
  • analityczne myślenie
  • umiejętność pracy pod presją czasu i zadań
  • zaangażowanie, sumienności i lojalność
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY:
  • interesującą pracę w stale rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w ramach pełnego etatu
  • pracę w systemie Insert Nexo - zapewnimy pełne wdrożenie
  • szkolenia podatkowe
  • szkolenia tzw. miękkie
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00/8.00 do 15.00/16.00
  • dostęp do Portalu Podatkowo - Księgowego
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i umiejętności