kandydatów

Etat Referent ds. Kadr i Płac

Firma: Indyk-Śląsk Sp. z o.o. miejsce pracy: Wieszowa

Firma INDYK-ŚLĄSK działa na polskim rynku od 1995 roku. Jej korzenie sięgają Gospodarstwa Rolnego, które zajmowało się hodowlą indyka rzeźnego, a z czasem rozpoczęło indywidualny ubój i hurtową sprzedaż elementów indyczych. Dynamiczny rozwój Gospodarstwa Rolnego doprowadził do wyodrębnienia się firmy INDYK-ŚLĄSK, jako samodzielnej ubojni, która w chwili obecnej dzięki swej determinacji prężnie działa na rynku ciągle rozwijając się i bogacąc o nowe doświadczenia. Firma posiada fermy, gdzie hodowane są indyki i rzeźne dla własnych potrzeb. Rozpoczynając swą działalność firma INDYK-ŚLĄSK liczyła się z istniejącą konkurencją oraz koniecznością ciągłych inwestycji mających na celu w jak najwyższym stopniu zaspokojenie potrzeb swych odbiorców. Sukcesem ogromnych nakładów inwestycyjnych dla naszego przedsiębiorstwa było otrzymanie decyzji z dnia 1 lipca 2004 roku Państwowego Lekarza Weterynarii w Tarnowskich Górach dotyczącej pozwolenia na handel na rynki państw członkowskich Unii Europejskiej.

Referent ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Wieszowa
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie akt osobowych,
  • Rozliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac,
  • Przygotowywanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych,
  • Zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników do ZUS,
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (GUS, ZUS, Urząd Skarbowy, PIP),
  • Rozliczenia w zakresie PPK,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i komunikację w firmie.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimalne doświadczenie 2 lata na stanowisku kadrowo-płacowym,
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac,
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów o podatku dochodowym od osób fizycznych,
  • Umiejętność obsługi programu Płatnik i Optima,
  • Zdolności analityczne, dobra organizacja pracy, komunikatywność,
  • znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie,
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dobrą atmosferę w dynamicznym zespole.