kandydatów

Etat Specjalista IT

Firma: Indyk-Śląsk Sp. z o.o. miejsce pracy: Wieszowa

Firma INDYK-ŚLĄSK działa na polskim rynku od 1995 roku. Jej korzenie sięgają Gospodarstwa Rolnego, które zajmowało się hodowlą indyka rzeźnego, a z czasem rozpoczęło indywidualny ubój i hurtową sprzedaż elementów indyczych. Dynamiczny rozwój Gospodarstwa Rolnego doprowadził do wyodrębnienia się firmy INDYK-ŚLĄSK, jako samodzielnej ubojni, która w chwili obecnej dzięki swej determinacji prężnie działa na rynku ciągle rozwijając się i bogacąc o nowe doświadczenia. Firma posiada fermy, gdzie hodowane są indyki i rzeźne dla własnych potrzeb. Rozpoczynając swą działalność firma INDYK-ŚLĄSK liczyła się z istniejącą konkurencją oraz koniecznością ciągłych inwestycji mających na celu w jak najwyższym stopniu zaspokojenie potrzeb swych odbiorców. Sukcesem ogromnych nakładów inwestycyjnych dla naszego przedsiębiorstwa było otrzymanie decyzji z dnia 1 lipca 2004 roku Państwowego Lekarza Weterynarii w Tarnowskich Górach dotyczącej pozwolenia na handel na rynki państw członkowskich Unii Europejskiej.

Specjalista IT
Miejsce pracy: Wieszowa

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie stanowisk IT użytkowników biurowych i przemysłowych do pracy
  • Wsparcie użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów technicznych związanych z aplikacjami, systemami oraz sprzętem komputerowym
  • Konfiguracja/zarządzanie siecią (CISCO/DCN/UNIFI,FORTIGATE)
  • Administracja platformą wirtualizacji na VMware vSphere
  • Nadzór nad środowiskiem kopii zapasowych
  • Podstawowy serwis drukarek biurowych oraz przemysłowych - ZEBRA
  • Zarządzanie oprogramowaniem antywirusowym ESET PROTECT
  • Nadzór nad systemami CCTV, SSWIN, KD/RCP
  • Zarządzanie środowiskiem serwerowym/macierzami
  • Monitoring wydajności usług
  • Utrzymanie środowiska serwerowego - Windows Server
  • Diagnoza oraz racjonalne rozwiązanie problemów
  • Zarządzanie stroną internetową
  • Tworzenie dokumentacji
Wymagania:
  • Minimum trzy lata doświadczenia w administracji systemów/sieci
  • Bardzo dobra znajomość podstaw sieci LAN/WAN/WIFI
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem serwerów, sieci LAN/WAN/WIFI
  • Umiejętności interpersonalne (komunikatywność, otwartość)
  • Dobra znajomość MS Windows 10/11/SERVER i MS Active Directory
  • Umiejętność administracji VMware vSphere
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętności radzenia sobie z pracą w stresie
  • Znajomość baz danych (MS SQL) będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane certyfikaty CISCO CCNA, MICROSOFT, FORTINET, ESET, Vmware
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz zaangażowania w obowiązki pracownicze
  • Ubezpieczenie na życie, opiekę lekarską