kandydatów

Etat Pomocniczy robotnik przemysłowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie miejsce pracy: Jaworzno

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Pomocniczy robotnik przemysłowy
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/23/0104
OBOWIĄZKI:

Przenoszenie i przewożenie surowców, materiałów, sprzętów, podzespołów, komponentów i części itp. na miejsce prowadzenia prac; wykonywanie prostych, powtarzalnych czynności montażu podzespołów lub wyrobów gotowych; ręczne sortowanie produktów lub komponentów; przenoszenie gotowych części i produktów z linii montażowej; przygotowywanie materiałów i narzędzi niezbędnych do produkcji; mycie i czyszczenie zdemontowanych podzespołów i części; ładowanie i rozładowywanie wózków; czyszczenie maszyn, sprzętów i narzędzi wykorzystywanych w produkcji;

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : Praca 65 godzin tygodniowo, w ruchu ciągłym – wg aktualnego zapotrzebowania na realizację zadań na zakładzie. Konieczna jest bardzo dobra kondycja fizyczna ze względu na pracę o wysokich obciążeniach fizycznych, w zmiennych warunkach temperaturowych. Predyspozycje do pracy stojącej po 12 godzin. Dyspozycyjność do pracy również w godzinach nocnych oraz w dni wolne (soboty, niedziele).

Miejsce pracy:

Jaworzno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie