kandydatów

Etat Elektryk

Firma: LEVEL WORK miejsce pracy: Knurów

Elektryk
Miejsce pracy: Knurów
Opis stanowiska:
  • naprawa instalacji elektrycznych,
  • bieżąca obsługa pracy na linii technologicznej,
  • usuwanie awarii, planowanie postojów,
  • przestrzeganie zasad BHP na zakładzie.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • umiejętność czytania schematów instalacji elektrycznej,
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u pracodawcy,
  • wynagrodzenie 6 tys. brutto
  • pracę III zmianową 6 -14, 14-22, 22-6  (od poniedziałku do piątku),
  • prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny,
  • finansowanie do szkoleń i kursów
  • odzież robocza, program rekomendacji pracowników,
  • kartę Multisport  i atrakcyjne świadczenia z Funduszu Socjalnego.