kandydatów

Etat Specjalista ds. Eksportu

Firma: ASCO RAIL sp. z o.o. miejsce pracy: Pyskowice

Ogłoszenie numer: 8034687, z dnia 2023-03-02

ASCO RAIL Sp. z o.o. Firma od początku swojej działalności związana jest z tematyką kolejową, a szczególnie z zagadnieniami związanymi z eksploatacją i naprawą pojazdów szynowych, więcej informacji: www.ascorail.pl

Specjalista ds. Eksportu

Miejsce pracy: Pyskowice

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z powierzonymi kontrahentami,
  • obsługa zagranicznych transakcji handlowych,
  • zarządzanie procesem dostaw eksportowych,
  • rozwój działalności dla aktualnych i poszukiwanie nowych rynków zbytu,
  • przygotowanie dokumentów sprzedażowych związanych z eksportem towarów,
  • czynny udział w imprezach targowych w kraju jak i za granicą.

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • komunikatywność,
  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w zakresie pozyskiwania nowych klientów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • obsługa komputera,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, operatywność,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.
Mile widziane:
  • znajomość drugiego języka obcego,
  • doświadczenie w pracy w eksporcie.

Oferujemy

  • pracę na pełny etat w zgranym zespole,
  • pracę w przy opracowywaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego,
  • pełen pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, paczki i bony świąteczne, karta Multisport).