kandydatów

Etat Specjalista do spraw zamówień publicznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Specjalista do spraw zamówień publicznych
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/23/0241
OBOWIĄZKI:

Do obowiązków pracownika będzie należało: - sporządzanie rocznego planu zamówień publicznych i monitorowanie jego postępu a także wprowadzanie zmian; - prowadzenie rejestru zamówień publicznych; - sporządzanie rocznych sprawozdań z udzielonych zamówień publicznych; - wszczynanie i przeprowadzanie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z ustawą prawo zamówień publicznych lub ustawą o prowadzeniu i organizowaniu działalności kulturalnej, w tym: wybieranie właściwego trybu udzielenia zamówienia publicznego; weryfikowanie zgodności opisu przedmiotu zamówienia, warunków udziału w postępowaniu i sposobu oceny ich spełniania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa zamówień publicznych; * sporządzanie specyfikacji warunków zamówienia; * przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń dotyczących postępowań; * rekomendowanie najkorzystniejszej oferty poprzez udział w pracach komisji przetargowej; *reprezentowanie zamawiającego w postępowaniach odwoławczych oraz w procedurze kontrolnej udzielonych zamówień publicznych; - weryfikacja procedur udzielania zamówień publicznych o wartości poniżej 130 tyś. Złotych i ich zgodności z wewnętrznymi procedurami zamawiającego; - prowadzenie postępowań wyłączonych ze stosowania ustawy PZP, w szczególności z zakresu działalności artystycznej i twórczej; - stałe monitorowanie zmian w przepisach prawa dotyczących zamówień publicznych i opracowywanie procedur wewnętrznych zgodnych z aktualnym stanem prawnym; - szkolenie pracowników z zakresu prawa zamówień publicznych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw zamówień publicznych (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe 1 stopnia lub wyższe magisterskie(preferowane kierunki: prawo, administracja)ewentualnie dowolny kierunek lub studia podyplomowe/kursy specjalistyczne w zakresie zamówień publicznych, obsługa komputera , znajomość oprogramowania z zakresu zamówień publicznych w tym portalu e-zamówienia i podobnych, min. 2 lata doświadczenia w zakresie zamówień publicznych

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu