Etat Starszy referent / Młodszy specjalista w Dziale Lecznictwa Uzdrowiskowego w Wydziale ds. Służb Mundu

Firma: Śląski Oddział Wojewódzki NFZ miejsce pracy: Katowice

starszy referent / młodszy specjalista w Dziale Lecznictwa Uzdrowiskowego

w Wydziale ds. Służb Mundurowych

Numer ogłoszenia: Katowice/23/16

Miejsce pracy: Katowice

Forma zatrudnienia / wymiar etatu: umowa o pracę / pełny etat

Termin składania ofert: 21.03.2023 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:
  • wspieranie pracowników wydziału w zakresie stosowania zasad prostego języka,
  • upraszczanie dokumentów urzędowych,
  • tworzenie raportów z liczby i rodzaju uproszczonych dokumentów,
  • prowadzenie szkoleń z zakresu stosowania prostego języka dla pracowników wydziału,
  • współpraca z pozostałymi oficerami językowymi,
  • praca w systemie SOLU w zakresie obsługi skierowań na leczenie uzdrowiskowe,
  • prowadzenie korespondencji ze świadczeniobiorcami i świadczeniodawcami,
  • udzielanie informacji związanych z realizacją i obsługą skierowań na leczenie uzdrowiskowe,
  • pełnienie dyżurów telefonicznych.
WYMAGANIA:

Wymagania konieczne (należy udokumentować):

  • wykształcenie: wyższe (preferowane: filologia polska lub pokrewne),
  • lata pracy zawodowej:
    • na stanowisko starszego referenta staż pracy nie jest wymagany,
    • na stanowisko młodszego specjalisty wymagany jest 1 rok stażu pracy.

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność poprawnego formułowania pism,
  • mile widziane ukończenie kursów lub szkoleń z zakresu pisania pism urzędowych, zasad prostego języka,
  • znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności MS Word),
  • znajomość przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 roku o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2022 r., poz. 2561 ze zm.),
  • znajomość przepisów ustawy z dnia 28 lipca 2005 r o lecznictwie uzdrowiskowym, uzdrowiskach i obszarach ochrony uzdrowiskowej oraz o gminach uzdrowiskowych (Dz. U. z 2023 r., poz. 151),
  • znajomość przepisów rozporządzenia Ministra Zdrowia z 7 lipca 2011 r. w sprawie kierowania na leczenie uzdrowiskowe albo rehabilitację uzdrowiskową (Dz. U. z 2021 r., poz. 111),
  • znajomość przepisów rozporządzenia Ministra Zdrowia z 5 stycznia 2012 roku w sprawie sposobu kierowania i kwalifikowania pacjentów do zakładów lecznictwa uzdrowiskowego (Dz. U. z 2012 r., poz. 14),
  • znajomość przepisów rozporządzenia Ministra Zdrowia z 23 lipca 2013 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu lecznictwa uzdrowiskowego (Dz. U. z 2022 r., poz. 1406),
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,
  • zaangażowanie w powierzone zadania,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • komunikatywność,
  • rzetelność, motywacja do pracy.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę (świadectwo pracy), umowy zlecenie (zaświadczenie) lub prowadzenia działalności gospodarczej (wydruk z CEIDG),
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

ZAPRASZAMY
W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod nr telefonu: 32 735 15 66 lub e-mailem: rekrutacje@nfz-katowice.pl

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Pracę w organizacji sprawnie zarządzanej, skoncentrowanej na realizacji celów
  • Pracę zgodnie z metydyką LEAN MANAGEMENT
  • Stabilne zatrudnienie na Umowę o Pracę
  • Profesjonalny system szkoleń
  • Opiekę mentora
  • Możliwości awansu zawodowego
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Atrakcyjne wsparcie socjalne (ZFŚS)
  • Inicjatywy dbające o zdrowie

NASZE WARTOŚCI:

  • OTWARTOŚĆ NA PACJENTA
  • EFEKTYWNOŚĆ
  • INNOWACYJNOŚĆ
  • SATYSFAKCJA PRACOWNIKÓW