kandydatów

Etat Informatyk

Firma: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Katowicach
Wojewódzki Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Informatyk
Miejsce pracy: Katowice
Ogłoszenie o naborze Nr 117064

Warunki pracy

Zadania realizowane są w siedzibie Inspektoratu - praca wykonywana na stanowisku pracy i na terenie budynków Inspektoratu, kontakt z klientami zewnętrznymi. Praca w inspektoracie w systemie codziennym od poniedziałku do piątku w godzinach  07:30- 15:30. Praca przy monitorze ekranowym, nie występują szkodliwe i niebezpieczne warunki pracy, narzędzia pracy - komputer, drukarka, faks, kserokopiarka. Stanowisko pracy na pierwszej kondygnacji w budynku trzykondygnacyjnym bez windy, bez podjazdu. Praca jest świadczona w budynkach WIW nie przystosowanych do poruszania się osób niepełnosprawnych- bariery architektoniczne.

Zakres zadań

  • diagnozowanie usterek, serwisowanie i naprawa komputerów oraz urządzeń peryferyjnych będących własnością Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Katowicach
  • bieżący nadzór nad wskazanymi przez pracodawcę aplikacjami używanymi w Wojewódzkim Inspektoracie Weterynarii w Katowicach oraz nadzór nad sprzętem komputerowym
  • aktualizowanie systemów operacyjnych i oprogramowania użytkowego na stacjach roboczych i komputerach przenośnych
  • przygotowywanie, wdrażanie, zestawianie i konfigurowanie sprzętu komputerowego na poszczególnych stanowiskach pracy
  • pomoc użytkownikom sieci lokalnej w zakresie usuwania błędów pojawiających się w trakcie użytkowania oprogramowania na stanowiskach pracy

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie lub średnie branżowe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • posługiwanie się językami baz danych w tym MySQL
  • stosowanie powszechnie używanych języków programowania w szczególności PHP5, HTML
  • projektowanie baz danych i administrowanie nimi
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność zarządzania informacją
  • umiejętność współpracy
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność podejmowanie decyzji i odpowiedzialność
  • rzetelność i terminowość
  • zorientowanie na osiąganie celów