kandydatów

Etat Elektromechanik

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Elektromechanik
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/23/0112
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie usług w zakresie diagnostyki i naprawy podzespołów elektronicznych w samochodach osobowych.I umowa - umowa zlecenie na okres od 1 do 3 miesięcy, docelowo zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Wynagrodzenie od 22,80 zł brutto/h - do uzgodnienia z pracodawcą.Praca od poniedziałku do piątku początkowo w Katowicach ulica Hallera na jedną zmianę w godzinach od 8:00 do 16:00, docelowo praca na ul. Borki w systemie dwuzmianowym w godzinach od 8:00 do 16:00 i od 10:00 do 18:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Znajomość branży motoryzacyjnej i specyfikacji pracy mechanika samochodów osobowych.Wykształcenie kandydatów o profilu elektromechanik/ mechanik samochodowy - pożądane.Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 648 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie