kandydatów

Etat Menadżer projektu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Menadżer projektu
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/23/0619
OBOWIĄZKI:

- Zadania i obowiązki: Zarządzanie projektem; Zarządzanie zespołem pracującym nad projektem, organizacja spotkań zespołowych, w celu wspierania opracowywania strategii pracy nad projektem; pomoc przy rozwiązywaniu problemów, które mogą pojawić się w trakcie trwania projektu; Dbałość o każdy etap projektu, począwszy od uruchomienia go, poprzez realizację i zakończenie go, zgodnie z oczekiwaniami klienta. Dbałość o pozytywne, oparte na współpracy środowisko pracy; Dbałość o relacje z klientem z Indii; Tworzenie i nadzorowanie budżetu projektu; wystawianie faktur, tworzenie i obsługa raportów finansowych dot. projektu; Zarządzanie podległym zespołem w sposób zorientowany na wyniki, w celu osiągnięcia zadowolenia klienta; Przekazywanie feedbacku klienta z Indii do członków zespołu, przydzielanie członkom zespołu zadań i obowiązków; Identyfikacja potencjalnych zagrożeń oraz rozwiązań, dbałość o terminowość. W razie potrzeby: nadzorowanie i dyscyplinowanie zespołu testowego, w razie potrzeby w kooperacji działem HR; Definiowanie rocznych celów dla zespołu liderów; Odpowiedzialność za rezultaty projektu wymagane i uzgodnione z klientem z Indii; Tworzenie, monitorowanie i utrzymywanie zasad QA. - Godziny pracy: 9:00-17:00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: hindi, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

- WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (min. licencjat). Podobne doświadczenie w zarządzaniu projektami lub na podobnym stanowisku w branży gier wideo lub pokrewnej. Doświadczenie w budowaniu strategii QA oraz zarządzaniu ryzykiem w kontekście procesu QA. Doświadczenie w systemach opartych na danych w celu ułatwienia podejmowania decyzji. Doskonałe pisemne i werbalne umiejętności komunikacyjne. Silne zdolności przywódcze i zdolność podejmowania decyzji. Umiejętność skutecznego delegowania zadań. Zdolność dostosowywania się do zmiennych warunków. Nastawienie na wyniki i zdolność do prowadzenia zespołu do sukcesu. Umiejętność dotrzymywania terminów w szybko zmieniających się środowiskach. Wysoka motywacja, innowacyjność i zdolności analityczne, z dużą dbałością o szczegóły i dokładność. Zdolność do efektywnej pracy pod presją. Możliwość obsługi wielu kont Klientów jednocześnie. Umiejętność przygotowania, interpretacji i efektywnego wykorzystania raportów informacji zarządczej oraz rekomendowania i wdrażania skutecznych rozwiązań w sytuacjach newralgicznych. Zaawansowane umiejętności obsługi pakietu MS Office. - WYMAGANIA MILE WIDZIANE: Pasja do gier wideo; Znajomość metodologii zarządzania projektami lub fragmentów szkoleń (PMP, Agile, Scrum itp.); Znajomość cyklu testowania gier i procesów certyfikacji; Zrozumienie wymagań dotyczących składania dokumentów przez stronę pierwszą i procesów certyfikacji; Umiejętności nawiązywania kontaktu z klientem i negocjacji; Doświadczenie z przepływami pracy, śledzeniem defektów, zarządzaniem przypadkami testowymi i narzędziami projektowymi, takimi jak JIRA, Confluence, TestRail i PowerBI.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach