kandydatów

Etat Referent ds. fakturowania

Firma: Spółka Ciepłowniczo - Energetyczna Jaworzno III Sp. z o.o. miejsce pracy: Jaworzno

Ogłoszenie numer: 8078643, z dnia 2023-03-16

Spółka Ciepłowniczo - Energetyczna Jaworzno III Sp. z o.o.

Podstawowym przedmiotem działalności Spółki jest produkcja i dystrybucja energii cieplnej na potrzeby odbiorców komunalnych, spółdzielczych, przemysłowych, prywatnych itp. Produktem oferowanym przez SCE "Jaworzno III" sp. z o. o. jest energia cieplna stosowana do ogrzewania budynków, podgrzewania wody użytkowej oraz do procesów technologicznych w przemyśle.
Oferowana energia cieplna w około 98% pochodzi z Elektrowni "Jaworzno III" S.A., gdzie jest wytwarzana w systemie skojarzonym, oraz z własnych kotłowni gazowych i olejowych.

Referent ds. fakturowania

Miejsce pracy: Jaworzno

Opis stanowiska

Do podstawowych obowiązków na oferowanym stanowisku będzie należało:
  • Wprowadzanie nowych kontraktów do systemu bilingowego
  • Aktualizacja bazy danych klientów
  • Weryfikacja umów sprzedaży oraz dokumentów bezpośrednio powiązanych
  • Wystawianie faktur i faktur korygujących
  • Zamykanie miesiąca w systemie bilingowym
  • Pomoc w uzgadnianiu transakcji na potrzeby przygotowania taryf oraz innych wymaganych przepisami zewnętrznymi oraz zasadami wewnętrznymi
  • Kontakt z klientem

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe. ( w tym ekonomiczne, finansowe)
  • Doświadczenie: 5 lat
  • Znajomość wystawiania faktur/ faktur korygujących
  • Znajomość Prawa Energetycznego oraz Rozporządzenia w sprawie szczegółowych zasad kształtowania i kalkulacji taryf oraz rozliczeń z tytułu zaopatrzenia w ciepło
  • Znajomość przepisów podatkowych w tym VAT
  • Znajomość MS Excel
  • Znajomość zasad księgowania oraz doświadczenie zawodowe w księgowości będą dodatkową zaletą
  • Umiejętność przestrzegania ścisłych terminów
  • Dobra organizacja oraz metodyczne podejście do pracy
  • Proklienckie podejście do pracy
  • Znajomość systemu bilingowego UNISOFT będzie dodatkową zaletą
  • Ukończone kursy z zakresu fakturowania będą dodatkową zaletą

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia