kandydatów

Etat Tapicer meblowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej miejsce pracy: Ruda Śląska

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Tapicer meblowy
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/23/0237
OBOWIĄZKI:

Czynności związane z tapicerowaniem mebli, części mebli lub kompletów mebli (np. tapczany, krzesła) na podłożach twardych i miękkich, wykonywaniem napraw tapicerowanych części mebli wraz z drobnymi naprawami drewnianych części konstrukcji. Dbanie o porządek w miejscu pracy. 06:00 - 14:00 i/lub 14:00 - 22:00, w dniach: od poniedziałku do niedzieli. Szacowana liczba godzin pracy w miesiącu: 160 h.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

[Inne] : Mile widziane: zdolności manualne, siła, wytrzymałość fizyczna. Jest możliwość przyuczenia do wykonywania pracy.

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 29,13 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej