kandydatów

Etat Konserwator oświetlenia ulicznego

Firma: FBSERWIS SA miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Konserwator oświetlenia ulicznego
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Wykonywanie przeglądów oraz prac serwisowych, montażowych i konserwacyjnych oświetlenia drogowego
  • Dokonywanie pomiarów elektrycznych
  • Praca przy budowie i modernizacji sieci oświetlenia drogowego (montaż opraw i słupów oświetleniowych, zabudowa linii napowietrznych oraz kablowych)
  • Przyjmowanie zgłoszeń o zaistniałych awariach i prowadzenie dziennika zgłoszeń
  • Samodzielne planowanie prac i prowadzenie z nich dokumentacji
Sprawdź, czy Ciebie szukamy?
  • Zdobyłeś/aś wykształcenie w kierunku elektrotechnicznym lub pokrewnym
  • Posiadasz Uprawnienia SEP oraz prawo jazdy kat. B
  • Posiadasz dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znasz pakiet MS Office na poziomie podstawowym
  • Potrafisz czytać schematy elektryczne

Uprawnienia na podnośniki koszowe i/lub kat. C będą dodatkowym atutem.

Jeśli ich nie posiadasz - wyrobimy na NASZ KOSZT!

Sprawdź, czy mamy wszystko czego potrzebujesz:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w doświadczonym i zgranym zespole konserwacyjnym
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością uzupełnienia o pakiet stomatologiczny
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • 50% dofinansowania do karty sportowej
  • Kurs języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego w formie online dla Pracownika oraz jednej osoby towarzyszącej
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin/imienin
  • Program poleceń pracowniczych (możesz zyskać nawet 1000 zł netto)
  • Możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy
  • Rozwój w strukturach firmy