kandydatów

Etat Kierownik Operacyjny

Firma: SQS HOLDING S.A. miejsce pracy: Gliwice

SQS Holding S.A.  specjalizuje się w dostarczaniu usług delegowania pracowników oraz kontroli jakości dla największych firm produkcyjnych w Polsce. Odbiorcami usług Grupy SQS są największe firmy z sektorów produkcji i sprzedaży.

Poszukujemy pracowników na stanowisko w Gliwicach:

Kierownik Operacyjny
Miejsce pracy: Gliwice
Zadania:
  • Nadzorowanie pracy całego zespołu
  • Rozwiązywanie problemów między pracownikami
  • Zlecanie i delegowanie działań podległym pracownikom
  • Realizacja przyjętej strategii firmy
  • Budowanie pozytywnego wizerunku oraz trwałych relacji z klientami
  • Nadzór nad przydzielonymi obiektami pod względem jakości świadczonych usług i efektywności biznesowej
  • Przygotowanie raportów oraz analiz prowadzonych działań
  • Współpraca z poszczególnymi pionami firmy
Wymagania:
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego albo ukraińskiego
  • Doświadczenie i znajomość branży produkcyjnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Asertywność
  • Umiejętności strategiczne
  • Komunikatywność
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Obsługa komputera i znajomość Exela
  • Pełna dyspozycyjność do pracy
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki pracy
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne na tym stanowisku narzędzia pracy
  • Wielokierunkowe wsparcie w procesie wdrażania w nowe obowiązki - możliwość rozwijania swoich kompetencji i wiedzy, korzystając z dostępnych opcji które daje firma

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-03-2023
Wyświetleń: 74