kandydatów

Etat Specjalista ds. handlowych

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży metalurgicznej, prowadzę obecnie rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. handlowych
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Obowiązki:
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie klientów dla spółki.
  • Ustalanie ceny na podstawie obowiązującego cennika.
  • Przekazywanie informacji cenowej klientowi i prowadzenie negocjacji warunków sprzedaży na wyroby długie ze stali nierdzewnej.
  • Opracowywanie potwierdzenia zamówienia.
  • Wprowadzanie zamówień do systemu.
  • Organizacja i przeprowadzanie delegacji służbowych do klientów.
  • Monitorowanie płatności i organizacja sprzedaży dostaw dla klientów zalegających z płatnościami.
  • Prowadzenie akcji promocyjnej, informacyjnej w zakresie bieżącej obsługi stałych klientów i pozyskiwania nowych.
  • Bieżąca współpraca z Wydziałami: Logistyki, Kontroli Jakości i Technologii, Produkcji oraz Finansowym.
  • Bieżąca analiza wyników sprzedaży w oparciu o dane z Biura Spółki.
  • Przeprowadzanie rozmów handlowych.
  • Raportowanie sprzedaży.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży.
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie.
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (szczególnie analiza danych, tabele przestawne).
  • Prawo jazdy kat. B.
Co oferujemy:
  • Zadaniowy czas pracy.
  • Sprzęt służbowy (laptop, telefon).
  • Opieka medyczna, pakiet multisport oraz pakiet socjalny.
  • Szkolenia produktowe, w miarę potrzeb z zakresu technik sprzedażowych.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.